"> Araç Kiralama | Karadeveci Turizm |
0850 850 48 48
| 0232 463 19 19
| 0232 467 2 467

Araç Kiralama

Müşteri talepleri doğrultusunda en uygun şartlarda araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Araç kiralama için: +90 850 850 48 48 nolu telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

Vip araç kiralama hizmetlerimizde sizlerin seyahatinizi sorunsuz olarak sonlandırmayı hedefleyerek, deneyimli personelimizle sizlere seyahatin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. V.I.P araç kiralama, Hava alanı transferleri hizmetlerimiz için de sistemli olarak çalışan firmamız hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Yurt dışından yada ülkemizden; toplantı, seminer, fuar, kongre yada seyahat gibi çeşitli organizasyonlarınız için gelen konuklarınızı sizin yerinize havaalanında karşılayıp, gidecekleri belirlenmiş güzergahlara götürerek sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Turizm Kokartlı Rehberlerimiz, işini iyi bilen ve gezi turlarının yapılacağı alanları tanıyan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. insan ilişkileri konusunda uzman, güler yüzlü özelliklere de sahiptir. Güler yüzlü araç personelimiz ve deneyimli rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlar, tamamen profesyonel olarak hayata geçirilmektedir.

Rezervasyon Formu

Rezervasyon formu

Transfer hizmetinden faydalanabilmek için yapmanız gereken Rezervasyon formunu doldurmak. Bundan sonraki tüm işlemler tarafımızca yapılacak ve sorunsuz bir şekilde transferinizin gerçekleştirilmesi için hazırlıklar tamamlanacaktır.

Ofisimiz

  • Adres: Halit Ziya Bulvarı Akdeniz Mh. No:72/B, Taner İş Hanı Zemin Kat (Renaissance Hotel Sokağı, Migros Karşısı ), 35500 Konak/İzmir
  • Telefon: (530) 400 08 39
  • Telefon: (533) 371 04 04

Çalışma Saatleri

  • 7 Gün - 24 Saat Transfer hizmeti vermekteyiz

İzmir Bulgaristan Otobüs

İzmir Bulgaristan Otobüs

Karadeveci ile, İzmir’den Bulgaristan’a konforlu bir şekilde yolculuk yapın. Her gün otobüsümüz vardır.

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Sizler için her saatte özel bir araçla transferinizi ayarlayarak en kolay ulaşımı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Araç Kiralama

Araç Kiralama

VIP araç kiralama, Seyahatinizi sorunsuz olarak sonlandırmayı hedefleyerek, sizlere seyahatin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

VIP Taşımacılık Hizmeti

VIP Taşımacılık Hizmeti

Turizm taşımacılığı, Kongre taşımacılığı, Personel ve VIP servis taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.